Verkooppunten

Deze website is informatief, prijzen van onze producten treft U aan, of kunt U opvragen bij onze retailers, onderstaand benoemd.

De informatie op deze web site dient ter ondersteuning van de promotie van onze producten, waarover U diverse wetenswaardigheden aan treft over o.a. de behandeling, verwerking en bevestiging van b.v. de achterwanden en modules, alsmede de rotsen en stenen die wij in ons programma hebben.

Tevens kunt U voorbeelden zien van, met RockZolid producten, ingerichte aquaria, zodat Uw creativiteit wellicht een positieve impuls krijgt en U zich nog beter kunt voorstellen wat RockZolid voor U en Uw aquarium kan betekenen.

U kunt bij ons terecht met vragen, zowel telefonisch als via de email (zie optie contact)

Voor prijzen en levertijden kunt U een van onze verkooppunten altijd even om informatie vragen.

Met vriendelijke groet,
RockZolid Nederland/Belgie
RockZolid Aqua Scaping Products

Bent U geinteresseerd in een dealerschap van RockZolid Aqua Scaping products, dan kunt U ons een email sturen voor verdere informatie.

NOTE: Dealerschap(pen) voor de regio Noord Holland en Zuid Holland zijn vergeven.

 

Nederland      
Almere Aqua Ferrytale Markerkant 10 136F , 1316 AL Almere www.aqua-ferrytale.com
Berkhout Dierenspeciaalzaak De Toekan Oosteinde 132a, 1647 AH Berkhout www.detoekan.nl
Breda Coral & Fish Store Koelemei 18A, 4846 JD Breda www.coralandfishstore.nl
Delft Aquariumhuis Romberg Hugo de Grootplein 25, 2613 VL Delft www.romberg.nl
Dordrecht van Dijk Cichlids Toermalijnring 1308, 3316 LC Dordrecht www.vandijkcichlids.nl
Echt Diamond Aquariums Ampéreweg 10a, 6101 XE Echt www.aquajaeurope.com
Eelde Rift Valley Aquaristics Burg. J.G. Legroweg 102, 9761TD EELDE www.riftvalleyaquaristics.nl
Enschede Aquaria Veldhuis De Ossenboer 10, 7547 SJ Enschede www.aquariaveldhuis.nl
Fijnaart Aqua Store XL Drogedijk 13, 4793 TA Fijnaart www.aquastorexl.nl
Handel Aquabeek St. Magdalenaweg 6, 5423 XK Handel www.aquabeek.nl
Hazerswoude-Dorp Verloop Aquarium Speciaalzaak Engelandlaan 25, 2391 PM Hazerswoude-Dorp www.aquaverloop.nl
Hilversum Rifwachter Aquaria Havenstraat 58, 1211 KM Hilversum www.rifwachter.nl
Leeuwarden Pets Place Coopmansstraat1, 8921 SR Leeuwarden www.petsplace.nl
Lelystad Cristallo Aquariumbouw BV Chroomstraat 2 , 8211 AS Lelystad www.cristalloaquariumbouw.nl
Lunteren Tom & Tineke Dierenspeciaalzaak Dorpsstraat 125, 6741 AD Lunteren www.tomentineke.nl
Kampen Aqua Design-X Visseringstraat 16, 8265 CD Kampen www.aquadesign-x.nl
Maassluis Blue-Lagoon Keucheniusstraat11, 3144 EM Maassluis www.blue-lagoon.nl
Maassluis AZ Siervishandel Hoogstraat 4, 3142 EA Maassluis www.azsiervishandel.nl
Nieuwegein Diebo Huisdierwereld Ravenswade 54, 3439 LD Nieuwegein www.diebo.nl
Putten Ocean & Lake Voorthuizerstraat 246, 3881 SN Putten www.oceanandlake.nl
Rotterdam Aqua Compleet Van Beethovensingel 32, 3055 JK Rotterdam www.aquacompleet.nl
Tilburg De Kameleon Textielplein 14, 5046 RH Tilburg www.kameleon.to
Uithoorn Aquaria Lease Ondernemingsweg 112, 1422 DZ Uithoorn www.aquarialease.com
Veenendaal Discus Hoofdstraat 106, 3901 AX Veenendaal www.discusvandeweerd.nl
Vlaardingen Dessens Aquarium Speciaalzaak van Riebeeckstraat 88, 3131 VV Vlaardingen www.dessens.nl
Westzaan DiscusCompleet Kerkbuurt 45, 1551 AC Westzaan www.discuscompleet.nl
Woudenberg Van Keulen Cichlids Nijverheidsweg 21ac, 3931 CW Woudenberg www.vkcichliden.com
IJmuiden Aquariumbouwer Deutzstraat2, 1976 BL IJmuiden www.aquariumbouwer.nl
IJmuiden Van de Velden Siervissen Kaplanstraat 10G, 1976 BB IJmuiden www.vandeveldesiervissen.nl
       
België      
Lommel Aqualife NV John Cockerillstraat 111a, 3920 Lommel www.aqualife-nv.be
Merksem Antwerps Cichliden Center Annuntiatenstraat 16, 2170 Merksem www.antwerpscichlidencenter.be
Oostakker Paradijsvis BVBA Gentstraat 150, 9041 Oostakker, Oost-Vlaanderen www.paradijsvis.be
Poppel Reef Corals Tulderbos 120/A53, 2382 Poppel (Ravels) www.reefcorals.be
Reet Cape Tanganyika Laarstraat 35, 2840 Reet www.cape-tanganyika.com
       
Denemarken      
Randers SV Unimati Messingvej 20H, 8940 Randers SV www.unimati.biz
       
Duitsland      
Kaltenkirchen Aqua ECO Store Fasanenkamp 4, 24568 Kaltenkirchen aqua-eco-store@web.de
Ludwigsmoos RockZolid Am Schulfeld 4, 86669 Ludwigsmoos www.rockzolid.de
       
Frankrijk      
Saint Jacques de la Lande Envies Animale 127 Rue du Temple de Blosne, 35136 www.envieanimale.fr
       
Italië      
Bronzolo RockZolid Italia Via Strada Vecchia nr 2d, Bronzolo, Italy www.rockzolid.it
       
Polen      
Dąbrowa Chełmińska Aqua Project s.c Anna Pietruszka
Kowalik, Asko Kampinga
Gzin 11, 86-070 Dąbrowa Chełmińska www.rockzolid.pl
       
Zwitserland      
Unterramsern Schreinerei und Aquaristik Fessler Rain 87 4588 Unterramsern www.fischetische.ch